رضایت مشتریان

شبکه چاپ با بیش از 40 سال تجربه در طراحی کاتالوگ ، قادر به انجام پروژه های سفارشی خاص و خلاقانه در هر حجمی تولید می باشد مجموعه ما با ارائه خدمات ، طراحی کاتالوگ ، عکاسی محصول ، چاپ کاتالوگ و نظارت بر خدمات پیش از چاپ شامل : فرم بندی ، رعایت اصول چاپ ، نظارت بر خدمات پس از چاپ شامل : روکش و صحافی هر آنچه که مورد نیاز روند تولید یک کاتالوگ اصولی نیاز دارد از گام نخست تا گام نهایی را در یک مجموعه گردآوری شده است .


شبکه چاپ بیش از 40 سال سابقه در زمینه چاپ و 12 سال طراحی در زمینه طراحی لوگو و ست اداری به بیش از هزاران مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه چاپ مطرح می باشد ، بنابراین شما می توانید با اطمینان به صورت غیر حضوری سفارش دهید.

برخی از نمونه کارهای طراحی در وب سایت طراحی کاتالوگ شبکه چاپ موجود می باشد و صورت نیاز به نمونه کارهای بیشتر با ارائه درخواست از طرف مجموعه شما نمونه کارها ارسال می کردد، جهت مشاهد نمونه کارهای چاپ شده در مجموعه ما شما می توانید بصورت حضوری نمونه ها را مشاهده نمایید یا بصورت امانی نمونه کارها برای شما ارسال گردد .

کلیه طراحی های این مجموعه طبق زمانبندی انجام و ارسال می شود کلیه اصلاحات از طریق ایمیل، تلگرام مجموعه، تلفنی امکان پذیر می باشد، مراجعه حضوری می تواند جهت ثبت سفارش، تایید و اصلاح نهایی در حضور مشتری باشد.

خیر ، جهت ایجاد تعهد بین طرفین سفارشات با 30% مبلغ قرار داد آغاز می شود ، و باقی مانده مبلغ قرار داد در زمان تحویل سفارش دریافت می گردد.

بله ، با توجه به قیمت مناسب، طراحی و چاپ کاتالوگ در این مجموعه و نظارت بر چاپ بخش طراحی ، و ارائه تخفیف در صورت سفارش همزمان طراحی و چاپ بصورت پکیج قیمت بسیار مقرون بصرفه برای شما خواهد بود ، که شما می توانید استعلام قیمت هر کدام را بصورت مجزا داشته باشید ولی لازم به ذکر است که فقط طراحی کاتالوگ به صورت مجزا انجام نمی شود.

در صورت عدم رضایت از طرح بصورت توافقی بدون افزایش هزینه پیش نمایش سوم طرح ارسال می گردد و تا 3 طرح اصلاح خواهد شد تا به کسب رضایت شما برسد.