سفارش طراحی کاتالوگ

با احترام به منظور تسریع در سفارشات طراحی و چاپ در زمان کوتاه جهت برگزاری نمایشگاه ها و ... مراحل طراحی و چاپ یک کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی در 9 مرحله و کوتاه ترین زمان تعیین شده است برخی از مشتریان ما در حوزه های زیر مشغول به فعالیت هستند : صنایع وابسته به نفت و گاز ، صنعت ساختمان ، نرم افزاری ، مواد غذایی ، پزشکی و بهداشتی و سلامت ، آموزشی و فرهنگی ،تفریحی و ورزشی ، تولید کنندگان ، واردکنندگان ، صنعتگران ، شرکت های خصوصی داخلی و برون مرزی ...

مراحل سفارش

3 - تایید و تکمیل فرم نیاز سنجی

دریافت اطلاعات کارفرما : فایل اطلاعات کاتالوگ، عکس ها، لوگو و رنگ سازمانی شرکت ، نوع و زمینه فعالیت ، اطلاعات تماس و ... را از طریق واتس اپ و تلگرام زیر:

09371653050

2 - تایید

تایید سفارش و صدور فاکتور و پیش پرداخت 30 درصد هزینه از طریق شماره کارت :

5065 | 4044 | 3379 | 6104
ملت به نام محمد علی شاهین کار

1 - مشاوره و برآورد

پکیج مورد نظر خود را از طریق قیمت طراحی کاتالوگ انتخاب یا با کارشناس فروش مجموعه تماس بگیرید.

77619088 - 021 داخلی 102

6 - ارسال پیش طرح اولیه

پیش نمایش اولیه شامل : 2 طرح جلد ارسال می گردد در صورت تایید ، صفحه داخلی هم مطابق طرح تایید شده طبق زمانبندی به ایمیل شما ارسال می گردد.

5 - آتلیه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

در صورت درخواست کارفرما و نیاز به عکس های باکیفیت کار عکاسی و ادیت انجام شده و سپس به واحد طراحی ارسال می گردد . ( اختیاری می باشد)

4 - دریافت اطلاعات کاتالوگ

اطلاعات شما پس از بررسی و دسته بندی، تایید کلیه مطالب از طرف کارفرما و مجری به آتلیه مجموعه جهت آغاز طراحی ارسال می گردد.

9 - چاپ کاتالوگ و صحافی، تحویل

ارسال به چاپخانه و سایر خدمات پس از چاپ شامل : روکش و صحافی برش و بسته بندی و تحویل کاتالوک یا بروشور در دفتر تحویل یا ارسال طبق نظر مشتری.

8 - تایید طرح، ارسال به چاپخانه

پس از تایید طرح توسط کارفرما در صورت درخواست چاپ کاتالوگ برآورد هزینه بصورت پیش فاکتور ارسال می گردد تا در صورت تایید چاپ با نظارت طراح شما انجام پذیرد.

7 - ویرایش، اصلاحات طرح

در صورت داشتن اصلاحات، اتود اولیه اطلاحات تا 3 الی 4 مرتبه رایگان نا نایید نهایی و کسب رضایت کارفرما انجام می پذیرد